Mesaj gönder
Haining Huanan New Material Technology Co.,Ltd
Posta: info@zj-hnhn.com Tel: 86-573-87233787
Ev >
Haining Huanan New Material Technology Co.,Ltd Şirket Profili

Haining Huanan New Material Technology Co.,Ltd

Yüzey Koruma Uzmanları ----- HNHN

Kaliteye Güven;Ürünler için konsantrasyon;Müşterilerle İletişim;İnsanlar için Sevgi.

Bağlılık Mükemmeli Kılar

  • Çin Haining Huanan New Material Technology Co.,Ltd Şirket Profili
  • Çin Haining Huanan New Material Technology Co.,Ltd Şirket Profili
  • Çin Haining Huanan New Material Technology Co.,Ltd Şirket Profili
  • Çin Haining Huanan New Material Technology Co.,Ltd Şirket Profili
  • Çin Haining Huanan New Material Technology Co.,Ltd Şirket Profili
  • Çin Haining Huanan New Material Technology Co.,Ltd Şirket Profili
  • Çin Haining Huanan New Material Technology Co.,Ltd Şirket Profili
Ana pazar: Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında
İş Tipi: Üretici , Şirket ticaret
Markalar: HNHN
çalışan sayısı: 100~150
Yıllık satış: 5000000-10000000
Kuruluş Yılı: 2000
P.c.'yi dışa aktar: 50% - 60%
giriiş

Haining Huanan Yeni Malzeme Teknolojisi A.Ş., LTD.koruyucu film için satış ve yüksek kaliteli üretimin yanı sıra çevre dostu çevre için iyi hizmet ve uluslararası standartlara adanmış profesyonel bir yüksek teknoloji şirketidir.HNHN, 15 yılı aşkın bir süredir sektörde tanınmış ve güvenilir bir kuruluş haline geldi, ileri teknoloji ve ekipmanı tanıttı, geleneksel eski üretim konseptini terk etti, müşteri odaklılık ilkesine bağlı kalarak, en iyi üretim malzemelerini, en teknik olanı kullanarak profesyoneller, en etkili üretim yöntemleri, müşterilerin sorunlarını çözmek için.Doğru ürünleri sizin için özelleştiriyoruz.Profesyonel kadromuz 24 saat hizmetinizdedir.Ar-Ge ekibimiz, müşteriler için farklı yüzey koruma sorunlarını çözmek için yapıştırıcı formülünü incelemek için ellerinden geleni yapıyor.Koruma ile aynı zamanda müşterilerin ürünleri her zaman kusursuzdur.ODM ve OEM gerçekten mevcuttur.Ayrıca üretim merkezimiz Hangzhou ve Şangay'dan uzak olmayan Haining Zhejiang Eyaletinde bulunmaktadır.Nakliye ve lojistikte mutlak bir avantajımız var.

 

Ayrıca kendi marka HNHN markası ile ithalat ve ihracat haklarına sahibiz.Ürünlerimiz çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır: alüminyum koruyucu film, alüminyum / Upvc plastik ekstrüzyon profil koruma filmi, paslanmaz çelik koruma filmi, renkli kaplamalı çelik koruma filmi, galvanizli sac koruyucu film, cam koruyucu film, taş koruma filmi, halı koruyucu, oto halı örtüsü, zemin koruma bandı, plastik levhalar koruma filmi, araba sarma filmi, kanal filmi, vb. Hepsi metal ürünler üretimi, inşaat ve dekorasyon malzemeleri, plastik ürünler ve yüksek kaliteli mobilya ve diğer endüstriler için uygulanabilir.PE koruyucu film, yüksek kaliteli kimyasal% 100 yeni hammaddelerden yapılmıştır.NHNH sadece koruyucu film ürünleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda koruyucu filmler için yüzey sorunlarına da çözümler sunar.

 

Bizim ilkemiz Güven, konsantrasyon, iletişim, değer vermek, tasarım, üretim, teknoloji, kalite, hizmet sonrası sistemde iyileştirme ve geliştirme yoluyla müşterilere katma değerli hizmet sunmaktır.

Çin Haining Huanan New Material Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

Hizmet

 

Hizmetlerimiz

 

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Örnek

 

HNHN, 12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunar.Müşterilerimiz için her türlü teknik destek mevcuttur.

 

Ücretsiz Numune Hazırlama ve Testi mevcuttur.Ücretsiz olarak 100-200m numune sağlayabiliriz, ancak navlun müşteriler tarafından karşılanmaktadır.

 

7-15 İş Günü Hızlı Teslimat

 

Numuneleri onaylamadan önce, müşteriler için iyi bir test deneyimi sağlamak için, lütfen şu anda kullanımda olan filmin ürün numunelerini veya numunelerini postalayın.Örnek yoksa lütfen resimler ve ayrıntılı parametre bilgileri sağlayın.

 

Üretimde Sıkı Kalite Kontrolü
 
a) Hammadde kontrolü

 

Loacl alanımızda birçok hammadde üreticisi var ve onlarla iyi ilişkiler sürdürüyoruz, onlardan büyük ve istikrarlı alım miktarımız var ve bize istikrarlı kalitede malzeme tedarik etmeyi garanti ediyorlar.Güvenli kaliteyi sağlamak için yalnızca malzememizin üretiminden ve teslimatından sorumlu bir kişi ayarladılar.

Çin Haining Huanan New Material Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

 
b) Atölye
 
Atölyenin temiz ve düzenli olmasını sağlamak için her gün temizlikçi atölyemizi temizleyecektir.
 
c) Kalite Kontrol
 
c1.Atölyede QC
Dört yönetici, ürünlerin kaliteyi karşıladığından emin olmak için kontrol edecek
c2.Ambalajda QC
İşçiler, paketleme yapmadan önce paketlerin ilgisiz şeyler içerip içermediğini kontrol eder.Ürün miktarının doğru paketlenip paketlenmediğini kontrol edin.
 
d) Kalite şikayetleri
 

Herhangi bir müşteri kalite şikayetinde bulunursa, bunu servis ekibimize ileteceğiz.Doğrudan fabrika müdürümüze raporlayacaklar.Genellikle üretim, satın alma ve paketleme departmanları ile 24 saat içinde bir toplantı yapacağız ve 48 saat içinde geri bildirim ve çözüm ile cevap vereceğiz.

 

Koruyucu filmlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı memnuniyetle karşılıyor ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Satıştan önce:
Müşterilerle görüşmek için profesyonel satışlarımız var.Müşterinin ne tür bir membran kullanması gerektiğini anlayın.Aynı zamanda müşterilere hangi tip membranın daha uygun olduğu konusunda tavsiyelerde bulunur.En kısa sürede sizinle iletişime geçecek ve detayları görüşeceğiz.

 

Siparişi imzaladıktan sonra:
Üretimin her aşamasını takip edip müşterilere resim göstereceğiz.Müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayın.


Satıştan sonra:
Müşterinin malları tam olarak aldığından emin olun.Müşterinin kullanımını izleyin ve herhangi bir kalite problemini zamanında halledin.

Tarih

 

 

2010- HAINING HUANAN NEW MATERIAL Technology Co., Ltd.'yi kurdu,

Her türlü koruma filmi üretimine başlandı

 

2011- PE koruyucu film başarıyla geliştirildi ve satışa sunuldu.

0Ürününüz iç pazarda yaygın olarak satılmaktadır.

 

2012- Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için Ar-Ge grubumuzu geliştirdik.Pazarları genişletmek için iki üretim hattı eklemek.

 

 

2013-- Küresel pazardan yararlanmak için kendi dış ticaret şirketimizi planlamak.

 

2014- Kaliteli ürünlerimizi dünya çapında daha fazla müşteriye sunmak için satış ekibimizi genişletmek.

 

2015- Atölyemizi genişletmek ve iki üretim hattı daha eklemek.

2016- Kararlı ve sorunsuz gelişme. Çalışanların güvenli üretimini yönetin ve her zaman çalışanların çıkarlarını ön planda tutun.

 

2017- Hükümetin politikasına yanıt olarak, tam bir çevre koruma sistemi kuruldu.

 

2018-Satış ekibimizi tekrar genişletmek ve şirketimizin geliştirme ihtiyaçları için iki üretim hattı daha eklemek.

2019-Birçok müşteriye hoş geldiniz ve ekip, iletişim kurmak ve ürünler hakkında bilgi edinmek için şirketimizi ziyaret edecek.

2020-Size daha iyi hizmet verebilmek için iç ve dış pazarlarımızı genişletmeye devam etmek.

2021.5-Fabrikamızı daha büyük alanlara genişleterek yeni fabrikaya taşınıyoruz.

2021.6-Üç üretim hattı ekliyoruz.

Bizim takım

HNHNyüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst düzey yetenek ve teknolojiyi bir araya getirir.Ar-Ge Departmanı, QC Dep., Satış Sonrası Servis Departmanı, Üretim Departmanı ve Yurtiçi ve Yurtdışı Satış Departmanımız var.İşletmemizin genişlemesi olarak daha fazla arkadaşa hoş geldiniz.

 

Eğitim, tüm üyeler için temel bir kurstur ve yeteneklerimizi geliştirmemize ve yaşamın güzelliğini bulmamıza yardımcı olmak için çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz.Birlikte öğrendiğimiz ve çalıştığımız zamana değer veriyoruz.

 

Her ayın başında kendi hedeflerimizi belirleyecek ve ödülleri önceden belirleyeceğiz.Herhangi bir grup hedeflerine ulaşırsa, yalnızca kazanana ait olan ödüllerinin tadını çıkarabilirler.Her yıl düzenli olarak toplu seyahat organize ediyoruz ve çalışanlar gönüllü olarak katılabilir veya seyahat masrafları yerine sübvansiyon alabilir..Renkli açık hava etkinlikleri.Hayatın tadını çıkar!

 

Çin Haining Huanan New Material Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86-573-87233787
No. 5 BEIZHUANG Doğu Yolu, HAINING İKONOMİK DEVELOPMENT ZONASI, HAINING, JIAXING, ZHEJIANG, CHINA
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin